• +90 (216) 397 76 76
  • contact@sinerjiplastik.com.tr
Kurumsal
Anasayfa \ Kurumsal
Biz Kimiz?

Sinerji Plastik Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. Özel kurum ve kuruluşlar ile kamu idare ve müesseselerinin sevkiyat ve değerlerinin güvenliğini sağlamak için kullanmış oldukları plastik ve metalden mamul güvenlik mühürlerinin üretimini yapmak için 2016 yılında Pendik / İSTANBUL’ da kurulmuştur. Üretimimiz; teknolojik makine teçhizat ekipmanları vasıtasıyla ISO:16644 Temiz oda standartlarında uzman teknik personelimiz tarafından bütün üretim safhaları ‘’ISO:9001 Kalite Yönetim Sistemi’’ kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Misyon

Amacımız; çalışanlarımızla birlikte üretim teknolojisini ve hizmet sistemlerini en üst yaratıcılık ve kalite noktasında kullanıp, plastiği güvene dönüştürerek paydaşlarımıza katma değer yaratmaktır.

Ne Yaparız?
Plastik ve metalden mamul güvenlik mühürlerinin üretim ve satışı,

Plastik Enjeksiyon Üretimi ve Plastik enjeksiyon kalıp tasarım ve imalatı,


 

Vizyon

Ülkemize yararlı olmayı ilke edinmekle beraber sürekli ilerlemek ve gelişmekte kararlıyız. Hedefimiz; müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için koşulsuz memnuniyet yaratmak ve daima mutlak kalite prensibiyle hareket ederek,sektörde tercih edilen ve vazgeçilemeyen çözüm ortağı olmaktır.